Kuvar

Seasonal Jobs @RHR Agency in Kitchen
  • Croatia (Hrvatska) View on Map
  • Apply Before : April 28, 2024
  • Salary: 1,800 € - 2,230 € / Monthly
  • Share:

Job Detail

  • Job ID 1863
  • Career Level Intermediate
  • Experience 1 Year
  • Gender Any Gender
  • Qualifications No Qualifications
  • Sector Kitchen
  • Accommodation Yes/Plaid by Employer
  • Transport Benefits No
  • Meal Benefits No
  • Uniform Benefits No
  • Local Language It's a Plus
  • English Language It's a Plus
  • Computer Skills No Skills Required

Job Description

Mjesto rada: Baška Voda , Hrvatska

Opis poslova kuvara:

  • koordiniranje pomoćnog osoblja u kuhinji,
  • izdavanje jela po narudžbama,
  • rad na fritezi, konvektomatu i tiganjima,
  • pravljenje salati, čišćenje kuhinje,
  • ispravno skladištenje namirnica i održavanje frižidera i komore urednim i čistima,
  • vođenje evidencije stanja skladišta (nabavka).

Radno vrijeme: 9h (Napomena: tokom glavne sezone nema slobodnog dana, dok izvan glavne sezone ima 1 slobodan dan u nedelju)

Rad u smjenama
Dužina trajanja radnog odnosa: od 01.05. do 1.11.2024.

Obezbjeđen smještaj i plaćene režije koje se tiču smještaja
Udaljenost smještaj do mjesta rada: 3 do 10 minuta hoda

Plata:

  • u maju, junu, septembru i oktobru 2024. od 1.800,00 do 1.940,00 EUR,
  • dok u julu i avgustu – plata se uvećava i kreće se u iznosu od 2.000,00 do 2.230,00 EUR.