GRAĐEVINSKI INŽINJER – VOĐA PROJEKTA

Full Time Jobs @RHR Agency in Jobs Overseas , in Landscaping&Renovation
  • Croatia (Hrvatska) View on Map
  • Apply Before : April 30, 2024
  • Salary: 1,500 € - 1,500 € / Monthly
  • Share:

Job Detail

  • Job ID 1845
  • Career Level Intermediate
  • Experience 3 Years
  • Gender Any Gender
  • Qualifications Certificate
  • Sector Landscaping&Renovation
  • Accommodation No
  • Transport Benefits Yes/Plaid by Employer
  • Meal Benefits No
  • Uniform Benefits No
  • Local Language It's a Plus
  • English Language It's a Plus
  • Computer Skills Job Specific Software

Job Description

Mjesto rada: Delnice, Hrvatska

Opis posla:

  • Planiranje i provjera radova na gradilištu
  • Vođenje građevinske dokumentacije
  • Organizacija gradilišta i organizacija nabavke uz pomoć referenta
  • Praćenje realizacije, analiza i završni izveštaji vezani za projekte
  • Koordinacija i vođenje tima, koordinacija s proizvođačima
  • Rad u sjedištu firme, kao i terenski rad na području Republike Hrvatske

Uslovi:

  • Minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima vođenja građevinskih projekata
  • VŠS ili VSS građevinski inženjer
  • Poželjno je poznavanje nekog od BIN software ( https://www.dietrichs.com/en/ ili nekog drugog)
  • Fleksibilnost i snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima
  • Timski rad

Poslodavac osigurava:

  • Početna plata: 1500 EUR
  • Rad u modernoj firmi i pozitivnom okruženju uz konkretna i stimulativna primanja
  • Ugovor na neodređeno s probnim radom od 6 mjeseci
  • Službeni auto, laptop i mobilni telefon
  • Profesionalni razvoj i usavršavanje
  • Rad na raznovrsnim projektima
  • Pomoć prilikom pronalaska smeštaja
  • Izradu dozvole za boravak i rad, kao i biometrijske dozvole za boravak

Required skills