Baštovan / vrtlar

Seasonal Jobs @RHR Agency in Landscaping&Renovation
  • Croatia (Hrvatska) View on Map
  • Apply Before : August 27, 2024
  • Salary: 1,300 € - 1,500 € / Monthly
  • Share:

Job Detail

  • Job ID 1882
  • Career Level Intermediate
  • Experience 1 Year
  • Gender Any Gender
  • Qualifications No Qualifications
  • Sector Landscaping&Renovation
  • Accommodation Yes/Plaid by Employer
  • Transport Benefits No
  • Meal Benefits Yes/Plaid by Employer
  • Uniform Benefits No
  • Local Language It's a Plus
  • English Language It's a Plus
  • Computer Skills No Skills Required

Job Description

Mjesto rada:  Hrvatska

PERIOD RADA: OD 1.04.2024. DO 1.11.2024.

Opis posla:

  • Koordiniranje rada vezanog uz održavanje javnih zelenih površina
  • Dnevno raspoređivanje djelatnika u skladu sa zadacima
  • Izrada rasporeda za zaposlenike na finansijski optimalan način uz kontrolisanje radnih sati zaposlenih u skladu sa poslovnim planom satnica
  • Predlaganje i evaluacija potrebnih promjena za poboljšanje rada
  • Izrađivanje planova za nabavku potrebne opreme i potrošnog materijala
  • Prijavljivanje kvarova/šteta
  • Aktivno učešće u radu sa djelatnicima po potrebi
  • Praćenje radnog učinka zaposlenih
  • Proaktivna komunikacija sa voditeljom tehnike o prioritetima i eventualnim promjenama
  • Održavanje komunikacije s ostalim voditeljima po potrebi
  • Praćenje trendova struke, te razvoja i plasmana novih proizvoda na tržištu
  • Implementiranje standardnih operativnih procedura unutar odjela
  • Edukacija novih zaposlenih
  • Vršenje obuke i uvođenje novih zaposlenih u standarde hotela
  • Upoznavanje novih zaposlenih sa standardima i procedurama rada
  • Održavanje ručnih i motornih vrtlarskih alata
  • Rukovanje alatom kako predviđaju standardi rada i standardi zaštite na radu
  • Održavanje alata u čistom i ispravnom stanju
  • Održavanje travnjaka
  • Organizovanje i učešće u košnji travnjaka (trave)
  • Organizovanje i učešće u plijevljenju korova
  • Održavanje sastava navodnjavanja
  • Održavanje putova, šetnica i zelenih površina
  • Oblikovanje i rezidba bilja
    Organiziranje i sudjelovanje u svakodnevnom čišćenju svih putova i šetnica
    Organiziranje i sudjelovanje u čišćenju (pranju) kamenih površina, bazena, stepeništa
    Područja odgovornosti radnog mjesta
  • Upravljanje i organiziranje rada vrtlara i djelatnika na održavanju javnih površina.
  • Održavanje i unaprjeđivanje hotelskih zelenih površina.
  • Kontrola troškova u skladu s odobrenim planom zapošljavanja i svakodnevno praćenje broja radnih sati zaposlenih u cilju minimiziranja prekovremenih sati.
  • Pravovremeno prijavljivanje svih nepravilnosti nadređenoj osobi (pisanim putem), pridržavajući se pritom svih procedura.
  • Uvođenje pravila ponašanja u cilju osiguravanja hotelske i gostinske imovine od štete, te prijavljivanje svake nastale štete u skladu s standardnim operativnim procedurama.
  • Redovno kontrolisanje znanja zaposlenih o standardima, kućnom redu i o svim informacijama o ponudi resorta.
  • Podsticanje timskog rada i stvaranje pozitivne klime među zaposlenima, usklađujući prava i obaveze.